Željezničar uvjerljivo svladao Velež

Željezničar Velež
Damir Hajdarbašić/fkz.ba

U derbiju prvog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine nogometaši Željezničara večeras su uvjerljivo svladali Velež rezultatom 3:0. Strijelci za Plave večeras su bili Juričić, Mujezinović te Ivan Lendrić.

Imao je Velež fantastičnu prigodu preko Fejsala Mulića u 12. minuti. Istrčao je napadač Veleža sam pred vratara Erića koji brani njegov udarac. I to je bilo sve što smo večeras vidjeli od Veleža.

Nakon toga slijedi furioznih 15 minuta momčadi Amara Osima. Mrežu gostiju načeo je večeras odlični Luka Juričić u 16. minuti, na dodavanje još boljeg Ivana Lendrića.

U 21. minuti već je 2:0 za Plave s Grbavice. Ponovno odlična asistencija Lendrića za Mujezinovića koji sam istrčava pred Bobića i matira vratara Veleža.

Nakon što je podijelio dvije asistencije, Lendrić je odlično pogodio za 3:0 u 30.minuti susreta, što će se na kraju ispostaviti kao konačan rezultat susreta.