VIDEO  Željezničar uvjerljivo slavio protiv Mladosti, Osim na rubu suza

Luka Juričić Željezničar
Armin Herić/fkz.ba

U okviru 16. kola mtel Premijer lige BiH nogometaši Željezničara danas su na gostovanju uvjerljivo svladali Mladost Doboj Kakanj rezultatom 0:4.

Mrežu domaćih načeo je u Juričić u 26. minuti susreta, nakon što se najbolje snašao u gužvi pred vratima domaćih.

Na 0:2 povisio je Ermin Zec u 58. minuti. Pucao je Hajdarević s dvadesetak metara, a lopta se uz pomoć domaćeg vratara odbila od gredu i došla točno do Zeca kojemu je nije bilo teško poslati u mrežu.

Treći pogodak Željezničar je postigao u 81. minuti. Jurićić je glavom loptu poslao na drugu vratnicu, a tamo ju je dočekao Štilić te poslao u mrežu. No, dojma smo kako je loptu mrežu ipak skrenuo domaći igrač Mahmić.

Konačni 0:4 postavio je Veselinović, koji se najbolje snašao u šesnaestercu domaćih među tri igrača Mladosti u 89. minuti utakmice.

Emotivna je ovo utakmica bila za nogometaše Željezničara, čiji je predsjednik Admir Džubur preminuo ovog tjedna.

Nakon utakmice na rubu suza Amar Osim je rekao.

"Nakon izuzetno teškog tjedna stisnuli smo se i odradili ono što se od nas očekuje ili ono što bi od nas očekivao netko da je tu",rekao je Osim aludirajući na preminulog predsjednika Džubura.