VIDEO  Željezničar remizirao u debiju Blaža Sliškovića

FK Željezničar
Armin Herić/fkz.ba

Nogometaši Željezničara su u okviru 26. kola m:tel Premijer lige BiH remizirali sa Radnikom u Bijeljini odigravši susret 1:1.

Prvi udarac uputili su domaći u 14. minuti kada je Vušurović pucao s 18 metara, a Erić sigurno uhvatio. Samo minutu kasnije Željezničar vodi. Zec je iskosa snažno pucao, Bilobrk odbranio, a na odbijenu loptu je natrčao Semir Štilić i pogodio mrežu Radnika.

Subašić u 23. minuti puca sa distance, Bilobrik dobro brani. Dvije minute poslije Štilić ubacuje, Zec glavom puca, potom Miletić glavom zahvaća loptu, ali braniči Radnika izbacuju to iz peterca. Do kraja prvog dijela bilježimo još jedan opasan ubačaj Milićevića kada je lopta prošla kroz peterac domaćih. Na poluvrijeme se otišlo sa 0:1.

Radnik do poravnanja dolazi u 59. minuti. Vušurović je ubacio, Erić odbio, a Popara smjestio loptu u mrežu "Plavih".

Željezničar je u 83. minuti propustio dobru priliku, Milićević je ubacio, a Lendrić s prve stative pucao pored gola.

Na klupi Želje danas je debitirao novi trener Blaž Slišković.