VIDEO  Željezničar poražen kod Krupe, Juričić postigao jedan od najljepših pogodaka u karijeri

Luka Juričić
Sportsport.ba

Nogometaši Željezničara danas su na gostovanju kod Krupe poraženi rezultatom 2:1. Drugi je to uzastopni poraz igrača Amara Osima, nakon što ih je u proteklom kolu na Grbavici svladao Široki Brijeg

Poveli su domaći u 26. minuti preko Aćimovića. Odlično je Marin Galić poslao loptu u peterac Željezničara, a Aćimoviću nije bilo teško matirati Erića

Gosti do poravnanja dolaze u 67. minuti preko Luke Juričića. Alispahić je ubacio u kazneni prostor domaćih, a Juričić fenomenalno polu-škaricama postiže jedan od svojih najboljih pogodaka u karijeri.

Rezultat 1:1 na semaforu je stajao sve do 74. minute. Ikić je igrao rukom u svom šesnaestercu, a sudac Jelić bez razmišljanja pokazao na bijelu točku. Siguran realizator je bio Dujaković koji je postavio i konačni rezultat utakmice.