FOTO  Željezničar i Leotar remizirali pred 8000 gledatelja, nakon utakmice stožer domaćih utrčao u teren

FK Željezničar,FK Leotar,premijer liga BIH natjecanje
Klix

Željezničar i Leotar podijelili su bodove na Grbavici u 1. kolu Premijer lige BiH odigravši utakmicu neriješenim rezultatom 1:1 u fantastičnoj atmosferi pred 8000 gledatelja.

U 5. minuti Cocalić je glavom pucao pored vrata nakon ubačaja Štilića iz kornera. Subašić puca u 7. minuti, Puletić brani. U 14. minut Muftić jako lijepom paradom brani udarac Čubrila s 25 metara.

Gosti su poveli u 19. minuti nakon pogotka Todorovića iskosa. Na 1:1 poravnao je Edin Cocalić. Beganović je ubacio, a Cocalić petom sjajno pogodio mrežu Leotara.

Santos pokušava u 40. minuti, Puletić brani. Na poluvrijeme se otišlo sa 1:1.

Štilićev volej iz 57. minute hvata Puletić.

Karić nakon brze kontre Leotara puca u 64. minuti, Muftić brani.

Beća u 80. minuti odigrava za Štilića čiji udarac sjajno brani Puletić.  Pokušaj iskosa Štilića u 85. minuti ide pored gola. Santos sjajno prolazi u 86. minuti, udarac ide pored gola. Još jedan pokušaj Štilića u 88. minuti brani Puletić.

U 91. minuti Todorić šutira malo pored našeg gola, a u narednom napadu Beća se ne snalazi najbolje pred golom Leotara.

Nakon što je sudac Miloš Gigović označio kraj utakmice, cijeli stručni stožer Željezničara utrčao je u teren. U Želji su mu žestoko zamjerili to što u posljednjoj minuti nije svirao evidentan prekršaj na liniji kaznenog prostora.

"Utakmica nije ni počela, a priča se o miliju nekih stvari koje nemaju veze s nogometom. Na kraju ispadne to što ispadne, bili smo bliži pobjedi, ali na kraju po bod. Ljudi su se obranili, ali toliko simuliranja. Imaju pravo valjati se cijelu utakmici. Ovo je bio najmanji produžetak kojeg sam ja vidio. Najgore je što to sve prolazi i prolazi i ne znam dokle će ići. Koja je svrha. To je velika letargija da nitko ne povede priču, jer svi živimo od toga. Događat će se i dalje, a ne smiješ ništa izjaviti na pravdi Boga jer ćeš biti kažnjen. Nek se šuti i dokle može. Ljudi su došli da vide, da uživaju u akcijama, ali to nema nikakve veze s nekim stvarima. Pusti momke nek pokažu što znaju", dodao je Mulalić.