ZADNJE KOLO Zrinjski protutnjao Konjicom, za pobjedu pogađali igrači s manjom minutažom

Igman Zrinjski

Nogometaši Zrinjskog rutinskom pobjedom nad Igmanom u Konjicu rezultatom 4:1 završili su prilično uspješnu sezonu, dok su bodove podijelili GOŠK i Sloga Meridian u duelima posljednjeg kola Wwin lige BiH.

Zrinjskom se mnogo toga dogodilo ove sezone. Prvi put su nastupili u grupnoj fazi nekog europskog natjecanja i tu zabilježili nekoliko sjajnih rezultata, osvojili su Kup BiH i na kraju završili na drugom mjestu Wwin lige Bosne i Hercegovine iza Borca.

Danas su rezultatom 4:1 slavili protiv Igmana u Konjicu, a svemu je prethodio lijep preokret za gostujući tim.

Mirsad Ramić je doveo Igman u vodstvo već u 17. minuti, ali u narednih devet minuta preokret Zrinjskog golovima Aldina Hrvanovića i Nardina Mulahusejnovića. Rezultatom 2:1 za Mostarce otišlo se na odmor.

U nastavku još jedan gol za goste, a pogodio je mladi Luka Lukanić, igrač posuđen iz zagrebačkog Dinama. Konačan rezultat postavio je u samoj završnici Besart Abdurahimi.

Zrinjski će tako vjerojatno završiti sezonu sa samo dva boda manje u odnosu na prvoplasirani Borac koji ima zaostatak na Grbavici u svom duelu posljednjeg kola.

U duelu odigranom nešto ranije GOŠK i Sloga Meridian remizirali su rezultatom 1:1.

Rezultati i strijelci:

Igman - Zrinjski 1:4 (Ramić 17' / Hrvanović 20', Mulahusejnović 26', Lukanić 70', Abdurahimi 89')

GOŠK - Sloga 1:1 (Hasukić 65' / Dujaković 67')