VIDEO  Kris Boyd uvalio petardu Dundeeju!

naljepši gol, eurogol, rangers celtic

Boyd je zabio čak pet golova! Prvi od njih u 20. minuti iz penala, a ostala četiri iz igre, u 25., 29., 75. i 80. minuti. I uoči ove utakmice je bio vodeći strijelac prvenstva, a sada je taj status debelo učvrstio, jer na svom kontu ima već 19 golova!

Boyd je, inače, i prošle sezone bio prvi topnik škotskog Premiershipa s 27 golova u 35 nastupa.

U drugoj odigranoj utakmici večeri, Hearts je kao domaćin pobijedio Motherwell s 1-0.

Tri utakmice 18. kola su odgođene, među njima i dvoboj Kilmarnocka i Celtica. Rangers je, tako, povećao prednost pred Celticom na vrhu ljestvice na sedam bodova, ali Celtic, jasno, ima susret manje.