VIDEO  Gruđanin Marko Tolić zabio najljepši 'hat-trick' u povijesti HNL-a

Marko Tolić , HNL, Lokomotiva, Inter Zaprešić

U okviru 15. kola 1. HNL-a, Lokomotiva je u Kranjčevićevoj ugostila "Diva iz Predgrađa", močad Intera iz Zaprešića.

Slavili su igrači Gorana Tomića rezultatom 3:1, a sva tri pogotka postigao je Gruđanin u redovima Lokomotive Marko Tolić.

Povela je Lokomotiva golom Tolića u 26. minuti kada je panenkom iz jedanaesterca prevario vratara Intera. Tim rezultatom otišlo se na odmor.

U nastavku isti igrač u 72. minuti povećava vodstvo Lokomotive na 2:0, kada prihvaća jednu odbijenu loptu i precizno pogađa s desetak metara vrata zaprešićana.

U 83. minuti pogodak nade za Inter. Prezican je nakon odlični Bugarin Borislav Conev.

No, onda u sudačkoj nadoknadi iz jedne polukontre Marko Tolić riješava pitanje pobjednika. Prekrasnim lobom s dvadesetak metara pogađa za konačni 3:1 i Lokomotivu dovodi na treće mjesto HNL-a.