VELEŽ-ŠIROKI BRIJEG 1:1 Široki se s hercegovačkog derbija vraća neporažen

Velež,NK Široki Brijeg,derbi
NK Široki

Posljednja utakmica četvrtog kola Premijer lige FBiH igrala se na stadionu Rođeni u jako neobičnom terminu. Velež je u 21 sat i 30 minuta ugostio Široki Brijeg, jedan od dva kluba koji je osvojio šest bodova iz dvije utakmice.

Konačni rezultat zanimljive utakmice bio je 1:1. Poveli su gosti pogotkom Kpana u 20. minuti. Bio je to prvi gol kojeg su Rođeni primili ove sezone.

Bod za domaćine spasio je kapetan Denis Zvonić pogotkom u 48. minuti. Zabio je nedugo nakon ulaska.

Bilo je prilika i solidne igre na obje strane, sa blagom dominacijom Veleža, ali do kraja utakmice mreže su ostale netaknute.

Mostarci su odlično otvorili sezonu, pobjedom od 5:0 nad Zvijezdom 09, ali protiv GOŠK-a su remizirali, te im je ovo drugi uzastopni remi. Širokobriježani su savladali Posušje i Tuzlu a ovo im je prvi remi u ovoj sezoni. Igrači Marijana Budimira mogu biti zadovoljni jer su još uvijek neporaženi u ovoj sezoni i sada su izbili na vrh tablice.