FOTO/VIDEO  Velež na korak do Europe: Sloboda 'pala' u samoj završnici

FK Velež - FK Sloboda

Nogometaši FK Velež na korak su do izlaska na europsku scenu. Igrači Feđe Dudića danas su na svom terenu svladali momčad Slobode rezultatom 2:0. Strijelci za Velež bili su Zvonić (74.) i Behram (86.)

Iako je Velež u prvom poluvremenu imao jedanaesterac i nekoliko izglednih prilika za pogodak, na odmor su momčadi otišle netaknutih mreža.

Velež je danas bodrio i premijer Fadil Novalić

Jako dobro se držala momčad Mladena Žižovića sve do 74. minute do kada su mreže mirovale. No, onda su Mostarci ipak uspjeli slomiti otpor Slobode. Učinio je to kapetan Denis Zvonić. Najprije je Ćosić pucao, Kukić obranio njegov udarac, a lopta se odbija do Zvonića koji je glavom šalje u mrežu.

Veliko olakšanje je u tim trenutcima nastupilo na klupi Veleža. Dudić je od sreće doslovno pao na koljena.

Navijači Veleža na 'tribini izvan stadiona'

U 86. minuti Velež rješava pitanje pobjednika. Behram je sam izašao pred Kukića i lijepo plasirao loptu u mrežu za veliko slavlje i potvrdu pobjede.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao i Velež je upisao tri važna boda u borbi za Europu. U posljednjem kolu 'Rođeni' će na gostovanje kod Mladosti gdje će Mostarcima biti dosta i bod za izlazak u Europu.