FOTO  Velež kiksao protiv Radnika u Mostaru

Velež Radnik

Nogometaši Veleža večeras su u okviru 23. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine remizirali protiv Radnika u Mostaru odigravši susret rezultatom 2:2.

Poveli su gosti u 25. minuti iz kaznenog udarca. Hasanović je u kaznenom prostoru srušio Ermina Huseinbašića, a sudac pokazuje na bijelu točku. Siguran izvođač je Jelić koji pogaša za slavlje za slavlje gostiju.

Do izjednačenja Rođeni dolaze petnaest minuta kasnije. Najbolje se u kaznenom prostoru gostiju snašao Radovac te pogodio mrežu Bilobrka za poravnanje.

U nastavku do vodstva ponovno dolaze gosti. U 70. minuti. Gogić se najbolje snalazi u kaznenom prostoru domaćih i pogađa za 1:2.

Samo osam minuta kasnije Velež je poravnao. Ćosić je izboriojedanaesterac, a siguran izvođač je bio Georgijević. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao i gosti za Bijeljinu odlaze s vrijednim bodom.