FOTO/VIDEO  Velež gubio pa "uvalio" tricu Tuzlacima

Velež gubio pa "uvalio" tricu Tuzlacima
hercegovina.info

Nogometaši Veleža danas su u okviru 17. kola Premijer lige BiH s 3:1 slavili na gostovanju kod FK Tuzla City. Susret dviju momčadi sredine tablice tako je pripao mostarskim Rođenima koji su se s nova tri boda zadržali u utrci za Europu.

Domaća momčad je rano došla do vodstva. Već u 12. minuti, mrežu Veleža zatresao je Maksimović. Velež do poravnanja stiže u 34. minuti, a pogodak je postigao Radovac.

Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 1:1 da bi Velež na početku drugog dijela, točnije u 53. minuti, sjajnim pogotkom Mulića iz slobodnog udarca došao do vodstva od 2:1.

Na samom kraju, točnije u 94. minuti, pobjedu Rođenih ovjerio je Cvijanović koji je odbijenu loptu vrata Fejzića pospremio u mrežu Tuzlaka za konačnih 3:1.

Velež nakon ove pobjede ima 27 bodova te privremeno drži peto mjesto Premijer lige BiH.