FOTO/VIDEO  VELEŽ BOLJI OD ŠIROKOG Furioznih deset minuta Mostarcima dovoljno za pobjedu

FK Velež, NK Široki Brijeg

U lokalnom derbiju nogometaši Veleža danas su na svom stadionu u Vrapčićima svladali Široki Brijeg rezultatom 2:1.

Bila je to utakmica s dva različita poluvremena. U prvom dijelu nismo vidjeli puno toga. Valja istaknuti dvije odlične prigode Brazilca Branda iz 13. minute. No, jedan njegov udarac vratar Širokog Zlomislić skreće u vratnicu, dok drugi odlazi malo pokraj vrata.

Nastavak nam je zato na samom početku donosi deset furioznih minuta domaćih. Najprije je Muharem Čivić pogodio iz gužve za 1:0, da bi u 54. minuti mrežu Zlomislića pogodio Radovac.

Do kraja utakmice Široki Brijeg je samo uspio smanjiti u 78. minuti preko Jurića, koji je svladao Bobića za konačni rezultat 2:1.

Ovom pobjedom Rođeni su preskočili Širokobriježane na prvenstvenoj ljestvici i sada su peti s 21 bodom, dok je momčad Tonija Karačića na šestom mjestu s bodom manje.