Važna pobjeda Posušja, Pavković srušio Leotar za tri velika boda

hšk posušje, FK Leotar, premijer liga BIH natjecanje
HŠK Posušje

Nogometaši Posušja danas su na svom terenu stadiona Mokri Dolac u važnom susretu za ostanak u društvu najboljih svladali trebinjski Leotar rezultatom 2:0.

Momčad Tonija Karačića sve vrijedno pobjede napravila je u prvom poluvremenu. Igrala se 13. minuta kada je Pavković pogodio za vodstvo domaćih.

Samo dvije minute kasnije ponovno je Pavković imao odličnu priliku, ali ovog puta nije bio precizan. Pokušao je napadač domaćih i u 22. minuti, ali njegov udarac zaustavlja Pauletić.

No, zato se u 38. minuti ponovno trese mreža gostiju. Maglica je ubacio, a Pavković pogodio za svoj i drugi pogodak Posušja na utakmici.

U nastavku susreta nismo vidjeli puno prilika. Pokušao je tek Milanović u 57. minuti utakmice, ali Pauletić je bio na visini zadatka.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao i Posušje je upisalo tri velika boda i svoj 29 bod, dok Leotar ima dva boda manje i nalazi se na desetom mjestu.

U idućem kolu Posušje ide na još jedno važno gostovanje kod Rudara, a težak posao imat će i Leotar kod Radnika.