Tuzla City i GOŠK remizirali, Gabeljani u završnici ostali bez pobjede

Tuzla City GOŠK Gabela
FK Tuzla City

U posljednjoj utakmici 12. kola Premijer lige BiH nogometaši GOŠK-a remizirali su na gostovanju kod Tuzla City odigravši utakmicu rezultatom 2:2. Imali su igrači Denisa Ćorića "u džepu" tri boda do same završnice, ali Pantelić je spasio svoju momčad od poraza u 86. minuti.

Odlično otvaranje imala je domaća momčad. U 3. minuti je za vodstvo pogodio Rijad Kobiljar.

GOŠK je do poravnanja stigao u nastavku, u 53. minuti, kada je precizan bio Šuta.

Do potpunog preokreta GOŠK je stigao u 81. minuti. Musulin je uspio postići pogodak nakon što mu je Lolić prethodno obranio udarac.

No, u 86. minuti Tuzla City dolazi do boda. Ubacio je Mehanović, a loptu u mrežu je pospremio Pantelić.

Ovim rezultatom GOŠK je došao do svog 13 boda i nalazi se na devetom mjestu prvenstvene ljestvice, dok je Tuzla City na predzadnjem mjestu s 10 osvojenih bodova.