TEŽE OD OČEKIVANOG Široki preko jedanaesteraca prošao dalje u Kupu, junak mladi vratar Ivan Puljić

Široki Brijeg pobijedio Sutjesku iz Foče i prošao dalje
NK Široki Brijeg

Nogometaši Širokog Brijega teže od očekivanog izborili su plasman u osminu finala Kupa Bosne i Hercegovine. Momčad s Pecare slavila je na gostovanju kod Sutjeske iz Foče nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca.

Prvo poluvrijeme mreže su ostale netaknute iako je Široki bio nešto bolji protivnik s nekoliko prilika.

U nastavku, gosti do prednosti dolaze u 52. minuti kada je pogodio Nigerijac Chinedu

No, slavlje Širokog nije dugo potrajalo. Samo četiri minute kasnije domaći dolaze do poravnanja.

Nakon što je regularni dio utakmice završio rezultatom 1:1 pristupilo se raspucavanju jedanaesteraca. Za Široki su sigurni izvođači bili: Marijan Ćavar, Tomislav Tomić, Chinedu Stephen i Daniel Lukić.

Junak utakmice bio je mladi vratar Širokog Brijega Ivan Puljić koji je obranio dva posljednja jedanaesterca domaćih i donio prolazak dalje svojoj momčadi.