VIDEO  SUSJEDSKI DERBI Široki Brijeg i Posušje remizirali na Pecari

Široki Posušje
HŠK Posušje

U susjedskom derbiju koji se večeras igrao na Pecari u okviru 30. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, nogometaši Širokog Brijega i Posušja su podijelili bodove odigravši utakmicu rezultatom 1:1.

U 7. minuti dobro je pucao Gabrijel Boban, ali Josipović to krajnjim naporom nogom brani.

U 13. minuti za domaće je pokušao Bagarić, ali Kukić je bio na mjestu. Šest minuta kasnije sjajna prigoda za Široki. Pucao je odlično Kpan, ali lopta odsjeda na gredi.

U 21. minuti pogodak na drugoj strani. Gabrijel Boban je fantastično asistirao Roziću koji matira Josipovića. Nije Rozić želio slaviti pogodak protiv svoje bivše momčadi.

Igrala se 38. minuta kada je Bagarić mogao do pogotka, ali nije uspio realizirati priliku.

No, zato pogodak za Široki stiže u 41. minuti. Sjajno je ubacio Ćavar, a Mašić u padu glavom pogađa mrežu Kukića.

U nastavku prvi prijete gosti preko Rozića, ali Josipović je na mjestu.

U 70. minuti svoj udarac je isprobao i na drugoj strani Milanović, ali lopta odlazi pokraj vrata.

Pet minuta kasnije sjajna prigoda za Široki. Sam je prema vratima išao Kpan, ali ovoga puta pogađa vratnicu.

Bila je to ujedno i posljednja velika prigoda na susretu te je on završen remijem. Rezultat je ovo kojim ne mogu biti zadovoljni ni na Pecari, ni na Mokrom Docu. Širokobriježani su izgubili dva boda u borbi za Europu, a Posušje u borbi za ostanak.