VIDEO  SRAMOTNO Poslušajte kako su Zlatana Ibrahimovića vrijeđali u Beogradu

Crvena Zvezda i Milan večeras su u Beogradu na stadionu Marakana remizirali odigravši 2:2. Milan je poveo pred sam kraj prvog poluvremena kada je Pankov zatresao vlastitu mrežu.

Zvezda do izjednačenja dolazi u 52. minuti, a precizan je bio Kanga iz jedanaesterca. Devet minuta kasnije sudac pokazuje na bijelu točku, ali na drugoj strani za Milan. Siguran izvođač je bio Hernandez. Taj rezultat na semaforu je stajao do sudačke nadoknade, a onda Pankov postiže drugi pogodak na utakmici, ovoga puta u pravu mrežu i za odličan rezultat Beograđana.

No, ono što je obilježilo večerašnju utakmicu je gnjusno vrijeđanje Zlatana Ibrahimovića koji je zbog covid protokola kao rezervni igrač sjedio na tribinama. Malobrojni navijači koji su se nalazili iza Ibrahimovića nazvali su ga 'smrdljivim balijom' i vrijeđali užasnim psovkama.