VIDEO  Slavlje Širokog na Pecari, poraz Posušja na Koševu

NK Široki Brijeg, hšk posušje, FK Sarajevo, FK Rudar, Premijer Liga BiH pregled
HŠK Posušje

Nogometaši Širokog Brijega večeras su na Pecari u okviru 13. kola Premijer lige BiH svladali Rudar rezultatom 2:1.

Poveli su 'Plavi' u 8. minuti utakmice, a strijelac je bio Lukić. Na izjednačenje se nije dugo čekalo. U 24. minuti za Rudar je pogodio Nemanja Mandić. No, slavlje gostiju je kratko trajalo. U 33. minuti za domaće je pogodio Nicholas Llanos u 33. minuti utakmice. U drugom poluvremenu mreže su mirovale te je Široki upisao tri važna boda.

U Sarajevu je momčad Gorana Sablića svladala HŠK Posušje minimalnim rezultatom 1:0, a jedini pogodak na utakmici postigao je Krpić u 9. minuti utakmice. Valja reći kako je Posušje utakmicu završilo utakmicu s dva igrača manje. Crvene kartone u završnici susreta zaradili su Landeka i Barišić.