VIDEO  Slavlje Intera nad Milanom, Ibrahimović sjajno zabio, pa ostavio suigrače na cjedilu

AC Milan, inter
EPA

Nogometaši Intera plasirali su se u polufinale Kupa Italije nakon što su u 'Derby della Madonnina' savladali Milan rezultatom 2:1.

Poveo je Milan u 31. minuti. Nakon prekida lopta je došla do Zlatana Ibrahimovića, a on je sjajnim golom doveo 'Rossonere' u vodstvo.

Kraj prvog poluvremena obilježio je žestoki verbalni sukob Ibrahimovića i Lukakua, a sudac je obojici pokazao po žuti karton.

U nastavku, u 58. minuti popularni 'Ibra' ostavlja suigrače na cjedilu. Zbog starta s leđa nad Aleksandrom Kolarovim zarađuje drugi žuti karton i 'Rossoneri' ostaju s desetoricom.

Prednost igrača više Inter koristi najprije u 71. minuti. Nicolo Barella je iznudio penal, a  siguran izvođač bio je Lukaku.

I kada su svi očekivali produžetke, Eriksen je u osmoj minuti nadoknade iz slobodnog udarca pogodio za 2:1 i odveo Inter u polufinale.