SJAJNE VIJESTI ZA HRVATSKU Vatreni sada ovise sami o sebi

Armenija i Wales remizirali
ZAC GOODWIN/PA IMAGES/PROFIMEDIA

U 9. kolu skupine D kvalifikacija za Europsko prvenstvo Armenija i Wales su remizirali odigravši utakmicu rezultatom 1:1.

Oba pogotka pala su u prvom poluvremenu. Armenija je povela u 5. minuti pogotkom Lucasa Zelarajana, a gosti su do poravnanja došli u nadoknadi prvog poluvremena autogolom Naira Tiknizjana. Iako je u drugom dijelu bilo izglednih prilika, mreže su do posljednjeg sučevog zvižduka ostale netaknute.

Rezultat je ovo koji ne znači previše niti jednoj niti drugoj momčadi. No, zato je remi najviše razveselio Hrvatsku. Sada Vatreni ponovno ovise sami o sebi.

Večeras je pred izabranicima Zlatka Dalića najprije Latvija. Ukoliko večeras ostvare pobjedu, protiv Armenije u utorak na Maksimiru pobjedom mogu izravno osigurati odlazak na još jedno veliko natjecanje.