Široki zasluženo slavio nad Veležom 2:0

Nogometaši Širokog Brijega od početka utakmice su ušli sa željom pobijediti ekipu Veleža. Prvo poluvrijeme je bilo malo grča u momčadi Širokog iako su kontrolirali igru, nije bilo neke izglednije prilike da bi na samom kraju prvog poluvremena Varea zabio za 1:0. Oduševljenje u gledalištu izazvao je pogodak ovog širokobriješkog napadača.

U drugo poluvrijeme Široki ulazi borbeno, s puno htijenja i samopouzdanja, redaju se prilike i dobre akcije a onda u 73. minuti Hrvoje Mišić pogađa mrežu Veleža za konačnih 2:0. Zaslužena još jedna pobjeda igrača Širokog uz odlično navijanje Škripara. Široki iz utakmice u utakmicu s novim trenerom Karačićem izgleda kao preporođen i na radost navijača i simpatizera kluba igra napadački nogomet.

ABCportal.info (FOTO Tomo MILIČEVIĆ i Ivan RAMIĆ)