Široki uvjerljiv u prvom pripremnom susretu

NK Široki Brijeg
Goran Kutle

U prvom pripremnom susretu u 2020. godini, nogometaši Širokog Brijega svladali su danas ONK Metković rezultatom 3:0. Za pobjedu Plavih pogađali su pogađali Stjepan Radeljić u 36. minuti nakon ubačaja Branimira Cipetića, Ante Hrkać silovitim udarcem s dvadesetak metara u 62. minuti, te Daniel Lukić nakon asistencije Kristijana Sesara u 84. minuti utakmice u kojoj su oba trenera pružila priliku većem broju raspoloživih igrača.

NK Široki Brijeg: Miškić (od 46. Pehar), Cipetić (od 46. Mašić), Radeljić (od 46. Barišić), Nikić (od 46. Hrkać), Kvesić (od 46. Vištica), Stanić (od 46. Enin), Marić (od 46. Begić), Vukoja (od 46. Sesar), Ćorić (od 46. Knežević), Jurilj (od 46. Jurić), Angelov (od 46. Lukić). Trener Toni Karačić

ONK Metković: Batinović (od 75. Šiljeg), Mioč (od 46. Majić), I. Marušić (od 77. M. Dominiković), Boras, Mišanović, Borovac (od 70 Kozina), Popić (od 63. Bebić), Jelavić (od 46. N. Marušić), Sokol (od 46. Brečić), D. Dominiković (od 63. Talajić), Plećeš (od 70. Miletić). Trener: Tomislav Plećeš