Široki svladao Čapljinu na Pecari

NK Široki Brijeg, HNK Čapljina
NK Široki

U petom pripremnom dvoboju nogometaši Širokog Brijega na Pecari su po izrazito hladnom vremenu svladali nogometaše Čapljine rezultatom 3:0. Dva sjajna pogotka postigao je Ivan Ikić, najprije u 15., a onda u 50. minuti, dok je jedan dodao Stipe Jurić u 61. minuti utakmice.

Zadovoljan je nakon utakmice bio trener Širokog Brijega Toni Karačić.

'Utakmica je poslužila svrsi, neki igrači su danas prvi put zaigrali na Pecari. Uostalom, svi smo se zaželjeli utakmica na Pecari pred našim navijačima. Iako sam poštedio nekoliko igrača koji imaju lakše ozljede, mogu biti zadovoljan viđenim. Zasluženo smo pobijedili i većim dijelom utakmice bili bolji protivnik. Utakmica je bila gledljiva, ali bilo je i onih loših strana i na njihovom ispravljanju radit ćemo u razdoblju koje slijedi', rekao je Karačić.

NK ŠIROKI BRIJEG: Zlomislić (od 46. Miškić), Medić, Obšivač (od 46. M. Jurić), Grgić (od 46. Musa), Čuljak (od 46. Stanić), Šabić (od 62. Mašić), Begić (od 62. Herceg), Vukoja (od 46. Majić), Ikić (od 62. Brekalo), Jurilj, S. Jurić.