ŠIROKI SLAVIO U NEUMU Utakmica završila ranije nego što je trebala

Široki Brijeg pobijedio Neum
NK Široki Brijeg

U današnjoj prijateljskoj utakmici u Neumu, koja je zbog kišom natopljenog travnjaka na Meterizu završena u 80. minuti, Široki Brijeg je svladao istoimenog domaćina rezultatom - 1:5.

Za pobjedu širokobrijeških Plavo-bijelih po dva pogotka postigli su Daniel Lukić (17. i 61. minuta) i Marko Matić (44. i 52. minuta), a jedan pogodak postigao je Gojko Jelić u 71. minuti.

Jedini pogodak za domaće postigao je Željko Sentić u 58. minuti utakmice.

HNK NEUM: Marić, N. Vuletić, M. Maslać, Raič, Šutalo, Leženić, L. Vuletić, L. Čamo, S. Vujnović, Lovrić (još su igrali: L. Maslać, Sentić, A. Vujnović, J. Čamo, Bogdanović, G. Matić, Mustapić, Previšić. TRENER: Ivan Matić

NK ŠIROKI BRIJEG: Puljić, Taraba, Buljan, Barišić, Dadić, F. Matić, Lovrić, M. Matić, Mikolčić, Lukić, Plazonja (još su igrali: Bender, Pranjić, Prusina, Kuprešak, T. Tomić, Jelić, Gašpar). TRENER: Marijan Budimir