FOTO/VIDEO  Široki remizirao na Tušnju kod Slobode

FK Sloboda - NK Široki Brijeg

Nogometaši Širokog Brijega danas su na stadionu Tušanj u Tuzli remizirali kod Slobode odigravši susret rezultatom 1:1.

Poveli su domaći u 23. minuti utakmice. Osmić je asistirao za Miškovića koji pogađa mrežu Širokog Brijega za vodstvo Slobode. Do kraja poluvremena bilo je nekoliko izglednih prigoda na obje strane no mreže su mirovale te je momčad Mladena Žižovića na predah otišla s minimalnom prednošću.

U nastavku prvi prijete domaći. Pokušaj Ilića u 58. minuti zaustavlja Miškić. Odlično je čuvar mreže Širokog Brijega reagirao i kada je u 65. minuti zaustavio udarac Predragovića.

No, u 75. minuti pogodak na drugoj strani. Široki dolazi do poravnanja nakon što je s bijele točke precizan bio Jurić. Prethodno je u kaznenom prostoru Maksimović srušio Ikića.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao te je utakmica završena podjelom bodova. Ovim rezultatom Široki je sada na petom mjestu s 53 boda, dok je Sloboda osma s 36 osvojenih bodova.