FOTO/VIDEO  Široki 'protutnjao' Grbavicom i borbu za Europu učinio još neizvjesnijom

FK Željezničar - NK Široki Brijeg
Damir Hajdarbašić/fkz.ba

Nogometaši Širokog Brijega su večeras su na Grbavici svladali Željezničar rezultatom 1:3 te borbu za Europu učinili još neizvjesnijom. 3:1.

Strijelci za Široki bili su Jurić, Begić i Matić, dok je za Željezničar pogodio Veselinović.

Sve vrijedno spomena dogodilo se u drugom poluvremenu. Poveo je Željezničar u 73. minuti. Blažević je ubacio, a Veselinović glavom pogodio mrežu Miškića za vodstvo domaćih.

Četiri minute kasnije Široki Brijeg dolazi do poravnanja. Nakon što se poskliznuo Frane Ikić, Zachara je uzeo loptu i lijepo dodao do Stipe Jurića kojem nije bilo teško ubaciti loptu u mrežu.

Momčad Tonija Karačića do preokreta dolazi u 83. minuti. Nakon kornera Begić je najbolje skočio i glavom pogodio mrežu Erića. Konačnih 3:1 postavlja u 91. minuti Mato Stanić nakon sjajnog prodora za potvrdu pobjede Širokog Brijega.

Ovom pobjedom Široki je preskočio Zrinjski i sada je četvrti s 51 bodom dok je Željezničar sedmi s 40 osvojenih bodova.