VIDEO  ŠIROKI PORAŽEN U BANJA LUCI "Malo sudac, malo Borac i priveli su susret kraju"

Borac Široki
FK Borac

Nogometaši Širokog Brijega u 9. kolu Premijer lige BiH poraženi su večeras na gostovanju kod Borca u Banja Luci rezultatom 2:1. Sva tri pogotka na utakmici vidjeli smo u prvom poluvremenu.

Borac je do prednosti došao u 7. minuti. Iz prekida je dobro ubacio Zakarić, a najviši u skoku je bio Moraitis koji je pospremio loptu u mrežu.

Četiri minute kasnije već je bilo 2:0. Ponovno je asistenciju upisao Zakarić, a strijelac je ovaj put bio Vranješ.

Široki je do pogotka došao u 40. minuti. Medić je izašao sam pred Pavlovića, vratar Borca odbija njegov udarac, a lopta  dolazi do Lukića koji je šalje u mrežu.

Nakon utakmice trener Širokog Brijega dotaknuo se između ostalo i suđenja.

"Bilo je minuta u kojima smo bili dominantni, ali uvodnih petnaest minuta bilo je za zaborav. Nije bilo dobre završnice. Malo sudac, malo iskustvo Borca i oni su priveli susret kraju", rekao je Jure Ivanković nakon utakmice.