VIDEO  Široki ponovno na prvom mjestu, vodili 3:0 pa strepili do kraja

Široki Brijeg Igman
Vrisak.info

Posljednji susret 12. kola Premijer lige Bosne i Hercegovina na Pecari su večeras odigrali Široki Brijeg i Igman, a slavili su domaći rezultatom 3:2.

Iako je Široki Brijeg imao prednost od 3:0, 'Plavi' s Pecare su na kraju morali strepiti.

Do vodstva je Široki došao 38. minuti. Ćavar je uposlio Lukića koji pogađa za 1:0.

Do drugog pogotka domaći dolaze u 57. minuti. Sada je Lukić bio u ulozi asistenta, uposlio je  Vukoju, a kapetan Širokog šalje loptu u mrežu gostiju.

U 73. minuti na semaforu je 3:0. Akciju je započeo Mašić i dodao do Valinčića, ovaj upošljava Rozića koji loptu proslijeđuje Kpanu, a on pogađa za 3:0.

U 81. minuti kazneni udarac za goste. Valinčić je bio u duelu s jednim igračem Igmana, a sudac je pokazao na bijelu točku.

Siguran izvođač s 11 metara bio je Mirsad Ramić.

U 88. minuti Igman se vraća u utakmicu. Nakon slobodnog udarca, lopta dolazi do Ramića, a on postiže svoj i Igmanov drugi pogodak na utakmici.

Do kraja utakmice rezultat se više nije mijenjao i Široki Brijeg je pobjedom ponovno zasjeo na vrh prvenstvene ljestvice.