Široki ostao bez pobjede u posljednjim minutama, Željezničar srušen u Tuzli

Krupa Široki Brijeg
FK Krupa

Nogometaši Širokog Brijega danas su na gostovanju kod Krupe remizirali odigravši 1:1. Prvo poluvrijeme mreže su mirovale. Igrači Tonija Karačića poveli su golom Ivana Ikića u 53. minutu susreta. Taj rezultat na semaforu stajao je sve do 89. minute kada je Krupi bod iz jedanaesterca donio Nikola Dujaković

Tuzla City na svom terenu slavio je protiv Željezničara s 2:0, a strijelci za momčad Husrefa Musemića bili su Mišić i Maksimović.

Večeras od 19 sati sastaju se Sarajevo i Zrinjski, sutra od 17 sati snage će odmjeriti Radnik i Mladost, dok kolo zatvaraju Olimpik i Sloboda susretom koji se igra u ponedjeljak od 14 sati.

Još jučer Velež je svladao Borac u Mostaru.