Široki Brijeg slavio u drugom pripremnom susretu

NK Široki Brijeg

U drugoj pripremnoj utakmici momčad NK Široki Brijeg svladala je hrvatskog trećeligaša NK Neretvanac rezultatom 2:1.

Sva tri pogotka viđena su u prvom poluvremenu.

Momčad popularne opuzenske Plave makinje povela je pogotkom Alyssona u 12. minuti.

Preokret i pobjedu širokobriješkim Plavo-bijelima donijeli su Ilan Pejić i Branimir Barišić svojim pogotcima u 40., odnosno u 42. minuti utakmice.

NK ŠIROKI BRIJEG: Josipović, Valinčić, Šuto, Bruno Oliveira, Kuprešak, Barišić, Ćavar, Vukoja, Bagarić, Pejić, Lukić; 2. POLUVRIJEME: Tomić, K. Medić, Thyller, Musa, Pranjić, Lovrić, Vukelić, Kpan, Kadu, F. Medić, Radić. TRENER: Ivica Barbarić

NK NERETVANAC: Blažević, Pandža, Taslak, Krešić, Kolobara, Franić, Popić, Batinović, Sesar, Allyson, Vučković (još su igrali: Kraljević, Planinić, Bačić, Kapović, Vasilj). TRENER: Ante Volarević