VIDEO  Široki Brijeg sjajno otvorio sezonu, 'Plavi' slavili kod odličnog Igmana

NK Široki Brijeg,FK Igman,Premijer Liga BiH pregled
FK Igman

Nogometaši Širokog Brijega sjajno su otvorili novu sezonu Premijer lige BiH. Na gostovanju kod novog premijerligaša Igmana igrači Ivice Barbarića svladali slavili su rezultatom 0:1.

Prvo poluvrijeme proteklo je u potpunoj dominaciji Igmana. Redale su se prilike jedna za drugom, no fantastičan je na vratima 'Plavih' s Pecare danas bio Tomić.

U dobrim prilikama našli su se Jakupovići Ramić, ali Tomić je pokazao da će Široki uz Josipovića ove sezone imati još jednog odličnog čuvara mreže.

U nastavak bolje ulaze Širokobriježani. Njihova bolja igra plodom je urodila u 55. minuti.

Lukić je sjajno primio jednu loptu, prevario svog čuvara i matirao Ćemana za slavlje gostiju. Do kraja utakmice Široki je dobro iskontrolirao igru i sačuvao važnu pobjedu na otvaranju sezone.