Široki Brijeg s igračem manje pao u 90. minuti u Trebinju

FK Leotar,NK Široki Brijeg,premijer liga BIH natjecanje
Trebinje live

U 15. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine nogometaši Širokog Brijega poraženi su danas na gostovanju u Trebinju kod Leotara rezultatom 1:0, a pogodak odluke pao je u 90. minuti.

Prvi su pokušali domaći preko Đajića u 2. minuti, ali njegov udarac odlazi iznad vrata. U 18. minuti za Široki je pokušao Valenčić, no njegov udarac brani vratar domaćih Puletić.

Sedam minuta kasnije isprobao je svoj udarac i Handžić, ali lopta odlazi iznad vrata Renata Josipovića.

Pokušali su još do kraja poluvremena Handžić na jednoj, te Bagarić na drugoj strani, no na odmor se odlazi bez pogodaka.

Na početku nastavka šok za Široki. Sousa je igrao rukom u svom kaznenom prostoru, a sudac pokazao na bijelu točku. No, Ačimović je promašio i loptu iz jedanaesterca poslao preko vrata.

U 70. minuti Široki Brijeg ostaje s igračem manje. Drugi žuti, odnosno crveni karton dobio je Bagarić.

Pet minuta kasnije velika prilika za Leotar, udarac Handžića brani Josipović. Pokušao je isti igrač i u 77. minuti, ali mreža Širokog ostaje netaknuta.

No, u 90. minuti Leotar ipak dolazi do pogotka i pobjede. Milović je dobro ubacio, a Handžić s pet metara matira Josipovića za velika tri boda.