VIDEO  Široki Brijeg poražen u infarktnoj završnici, Slobodi bodovi nade

Sloboda Široki Brijeg
Klix.ba

U posljednjoj utakmici 31. kola Premijer lige BiH nogometaši Slobode svladali su Široki Brijeg rezultatom 2:1, a pobjedonosni pogodak Tuzlaci su postigli duboko u sudačkoj nadoknadi.

Prvi je zaprijetio Široki Brijeg u 4. minuti. Pokušao je kapetan Marijan Ćavar, ali je pogodio vanjski dio mreže.

Tri minute kasnije svoj udarac je isprobao Kuprešak, no lopta odlazi iznad vrata.

U 11. minuti za domaće je zaprijetio Kurtalić, a vratar Širokog Brijega Renato Josipović to lagano hvata.

Dvije minute kasnije pokušao je i Komazec, ali Josipović je ponovno na mjestu.

Bilo je opasno u 20. minuti pred vratima Širokog Brijega. Ubacio je Kapetanović, a Josipović čisti loptu prije Vranješa.

U 24. minuti pokušao je Komazec glavom no nije bio precizan. Samo minutu kasnije pucao je Kurtalić, a Josipović je još jednom bio siguran.

Na poluvrijeme se otišlo netaknutih mreža.

Početkom nastavka šok za Široki Brijeg. Igrala se 53. minuta kada je u kaznenom prostoru pao jedan igrač Slobode, a sudac pokazao na bijelu točku. Uslijedili su burni prosvjedi gostujućih igrača, ali uzalud. Vranješ je pogodio s bijele točke za slavlje na Tušnju.

Do 80. minute gledali smo više manje zadržavanje igre nogometaša Slobode, a onda šok i za njih. Ubacio je Kpan, loše reagirao Bukvić kao i obrana domaćih, a Radić glavom šalje loptu u mrežu.

Kakva prilika za Široki Brijeg u 89. minuti. Radić je pucao i pogodio vratnicu.

Kazna za Široki stiže u 93. minuti. Nakon odlične kombinacije lopta dolazi do Jusića koji sjajno prolazi kroz obranu Širokog Brijega i matira Josipovića za erupciju oduševljenja na Tušnju i važna tri boda momčadi Danijela Pranjića u borbi za ostanak.