VIDEO  Široki Brijeg ostvario i drugu prvenstvenu pobjedu, europogodak Vukoje

Nogometaši Širokog Brijega ostvarili su i drugu prvenstvenu pobjedu. Igrači Ivice Barbarića večeras su na Pecari svladali Slobodu rezultatom 2:0, a strijelci su bili Rozić i Vukoja.

Tijekom cijelog susreta 'Plavi' su bili bolji protivnik.

Do prednosti Široki Brijeg dolazi u 22. minuti. Pucao je Ćavar, a lopta se nakon nesporazuma gostujuće obrane odbija do Vukoje koji je vraća Roziću kojemu je nije bilo teško pospremiti u mrežu.

Do drugog pogotka domaći dolaze u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Bože Vukoja postigao je europogodak iz slobodnog udarca. Potez je ovo koji će se sigurno puno puta vidjeti u snimkama ove sezone.

U nastavku, točnije u 63. minuti vidjeli smo i jednu sjajnu priliku za Slobodu. Pucao je iz prve Delić, ali vratar Tomić i danas je bio na visini zadatka, baš kao i na gostovanju protiv Igmana.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao i Široki je zasluženo upisao drugu prvenstvenu pobjedu.