VIDEO  Široki Brijeg na Pecari srušio Borac i preuzeo prvo mjesto

U okviru 9. kola Premijer lige BiH nogometaši Širokog Brijega pobijedili su Borac na Pecari rezultatom 2:0.

Od samog početka Široki je bio bolja momčad.

U 10. minuti svoj udarac je probao Vukoja, ali nije bio precizan. U 24. minuti Lukić pogađa mrežu Nikole Četkovića, ali je pogodak poništen zbog zaleđa.

U 32. minuti Široki dolazi do prednosti. Strijelac je bio Barišić koji je pogodio za veliko slavlje domaćih. Barišić je poslao loptu za Lukića koji je kombinirao s Kpanom, a onda loptu proslijedio do Barišića koji pogađa za 1:0.

U 38. minuti Široki povisuje svoju prednost. Precizan je, s bijele točke bio Vukoja, nakon što je prethodno jedan igrač Borca igrao rukom u svom kaznenom prostoru.

U nastavku su gosti imali nešto više od igre. Pokušavali su igrači Vinka Marinovića, ali obrana domaćih je bila na visini zadatka.

Vidjeli smo dvije dobre prilike na obje strane. Vukoja je promašio zicer, kada je s pet metara pucao glavom, ali je lopta otišla preko gola, a Kulašin je pak na drugoj strani pogodio vratnicu. No, rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao i bodovi su ostali na Pecari.