Široki Brijeg ispustio vodstvo u gostima i podijelio bodove

Iz utakmice Radnik - Široki Brijeg
NK Široki Brijeg

U Bijeljini je odigrana posljednja utakmica četvrtog kola Premijer lige BiH u nogometu gdje su se sastali domaća ekipa Radnik i gosti iz Širokog Brijega. U ovoj utakmici pobjednika nije bilo, te je konačan rezultat glasio 1:1.

Ekipi Radnika bio je to već treći remi u prva četiri kola nove sezone, dok je Široki nakon dvije uvodne pobjede dva puta vodio i dva puta ispustio prednost pa remizirao protiv Veleža i danas Radnika.

Prvo poluvrijeme nije ponudilo mnogo uzbuđenja, niti šansi. Prvi gol na utakmici postigli su gosti u 68. minuti, a strijelac je bio Ćorić. 11 minuta poslije Radnik dolazi u priliku, te je Šarić poslao loptu iza vratara Širokog Brijega.

Široki Brijeg se izdvojio na trećem mjestu Premijer lige BiH s osam osvojenih bodova, dok je Radnik prestigao Krupu i sada je na devetoj poziciji s tri osvojena boda.