Široki Brijeg i Radnik remijem zatvorili sezonu Premijer lige BiH

NK Široki Brijeg,FK Radnik
NK Široki Brijeg

Nogometaši Širokog Brijega i Radnika 'spustili su zastor' na sezonu Premijer lige BiH. U posljednjoj utakmici prvenstva na Pecari su ova dva protivnika podijelili bodove odigravši susret rezultatom 3:3.

Odličan početak imali su gosti večeras. U 12. minuti ubacio je iz kornera Pantelić, a Živković pogodio za vodstvo gostiju. U 25. minuti već je 2:0. Strijelac je ponovno Živković.

No, četiri minute kasnije do pogotka dolaze domaći. Nakon jednog kornera, precizan je bio Žulj.

U nastavku bolje otvaraju domaći. Igrala se 54. minuta kada je Rozić uposlio Mujana, a ovaj pogađa za 2:2.

U 79. minuti Široki dolazi do preokreta. Ponovno je za domaće bio precizan Mujan.

No, pet minuta prije kraja gosti dolaze do poravnanja. Lijepo je iz slobodnjaka pogodio Blagojević za konačnih 3:3.

Široki je ovu ne baš sjajnu sezonu završio na osmom mjestu s 3+7 bodova, dok se radnik s 27 bodova oprostio od Premijer lige.