FOTO/VIDEO  Široki Brijeg fantastičnim pogotkom u 95. minuti na Grbavici nastavio niz nepobjedivosti

NK Široki Brijeg,FK Željezničar,premijer liga BIH natjecanje
fkz.ba

Nogometaši Širokog Brijega večeras su na Grbavici nastavili svoj niz nepobjedivosti odigravši neodlučeno sa Željezničarom na Grbavici rezultatom 1:1. Momčad s Pecare do boda je došla u 95. minuti preko Vukoje.

Prvi na utakmici prijete domaći. U 15. minuti Santos sjajno prolazi po lijevoj strani, dolazi do gola, puca, ali Tomić sjajno brani.

Udarac Mekića iz 39. minute odlazi pored vrata.

Željo je poveo u 40. minuti. Gasal je podvalio za Štilića koji sjajno pronalazi Santosa na drugoj vratnici, a Brazilac snažnim i preciznim udarcem matira Tomića.

Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 1:0.

U nastavku ponovno Mekić dva puta prijeti s distance na samom početku drugog dijela, oba puta malo preko vrata Širokog Brijega. U 57. minuti duga akcija Plavih, u završnici Mekić mlako puca sa 16 metara, Tomić brani.

U 71. minuti, Hodžić skače i puca glavom, ali Tomić ponovno sjajno brani.

Udarac Bagarića iz 74. minuti na drugoj strani brani Muftić.

Štilić je u 80. minuti bio u velikoj prilici, ali udarac ispred gola odlazi malo pokraj vratnice. Beća glavom puca, Tomić brani.

Subašić je ubacio iz kornera, Cocalić u 87. minuti pucao preko gola. Beća u trećoj minuti nastavka puca pored vrata.

U posljednjoj sekundi Široki Brijeg dolazi do remija.

Vukoja je pogodio fantastičnim udarcem u same rašlje vratara Željezničara, te donio bod Širokom Brijegu.