Široki Brijeg doveo pojačanje iz Hrvatske
NK Široki Brijeg potvrdio je dolazak Ante Bolanče, koji je s klubom s Pecare potpisao ugovor do ljeta 2027. godine.
Riječ je o lijevom beku koji bi svojim kvalitetama i radnom etikom trebao pojačati konkurenciju u obrambenoj liniji momčadi te stručnom stožeru donijeti dodatnu opciju uoči nadolazeće sezone.
Nakon potpisa ugovora Bolanča je poručio kako je sretan zbog dolaska u Široki Brijeg.
„Sretan sam i ponosan što u NK Široki Brijeg imam priliku započeti novo poglavlje svoje karijere. Zahvaljujem klubu na ukazanom povjerenju, kao i svima koji su me podržavali na ovom putu. Dat ću sve od sebe kako bih opravdao očekivanja te da zajedno s ekipom, uz Božju pomoć, ostvarimo klupske ciljeve”, rekao je Bolanča nakon potpisa.
Iz NK Široki Brijeg novom su igraču poželjeli dobrodošlicu i puno uspjeha u dresu kluba.
Pri preuzimanju teksta, obavezno je navesti hercegovina.info i autora kao izvor te dodati poveznicu na autorski članak.
Dodajte Hercegovina.info među omiljene izvore