FOTO  Sarajevu samo bod u Trebinju

Leotar Sarajevo
hercegovina.info

Nogometaši Leotara i Sarajeva danas su na stadionu Police u Trebinju remizirali u okviru 24. Premijer lige BiH odigravši susret rezultatom 1:1.

Poveli su domaći već u 9. minuti. Odlično je pucao Mario Krstovski, njegov udarac brani Dizdarević, lopta se odbija do Dujakovića koji je pogodio za vodstvo domaćina.

No, njihovo slavlje kratko je trajalo. U 16. minuti lopta se odbila do Hamze Čatakovića koji pogađa mrežu Leotara nakon gužve u kaznenom prostoru.

Do kraja utakmice Sarajevo je imalo nešto više od igre i imalo tri izgledne prilike u 40. minuti preko Varešanovića, zatim u 71. preko Avramovskog te u 78. preko Ahmetovića, no vratar Leotara je bio na visini zadatka te je utakmica završila podijelom bodova.

Rudar i Borac odijelili su bodove odigravši rezultatom 2:2, pa momčadi s Koševa ostaje još veći žal za danas prosutim bodovima, važnim u borbi za Europu.