FOTO/VIDEO  Sarajevo svladalo HŠK Posušje u posljednjem susretu 23. kola Premijer lige

FK Sarajevo HŠK Posušje
HŠK Posušje

U posljednjoj utakmici 23. kola Premijer lige BiH nogometaši Sarajeva svladali su HŠK Posušje rezultatom 3:1.

U prvom djelu susreta nismo imali puno toga za vidjeti. Vrijedi tek izdvojiti pokušaj Tonija Jovića s jedne i Varešanovića s druge strane, no preciznosti nije bilo.

Pred sam kraj prvog djela mreža se trese. Pogodio je za Sarajevo  Kyeremeh, ali signalizirano je zaleđe. Do odlaska na odmor pokušao je za goste Horić, ali rezultat ostaje onaj početni.

Zato smo u drugom poluvremenu vidjeli pravi vatromet pogodaka.

Na samom otvaranju drugog djela krasno je iz slobodnog udarca pucao Čataković, ali njegov udarac zaustavlja vratnica.

No, nedugo zatim Čataković ipak pogađa mrežu i to s bijele točke u 60. minuti. Prosvjedovali su gosti zbog dosuđenog jedanaesterca, ali uzalud.

U 65. minuti Sarajevo je udvostručilo svoju prednost. Vrančić je lijepo uposlio Martinovića, a ovaj pogađa za 2:0.

Imali su gosti nakon toga priliku preko Tonija Jovića, a zatim i Gabrijela Bobana, ali mreža domaćih ostaje netaknuta.

Pitanje pobjednika riješio je u 83. minuti Ziljkić u 83. minuti kada je pogodio na asistenciju Avramovskog.

Do kraja utakmice Posušje je uspjelo doći do počasnog pogotka, kada je u 93. minuti sjajno pogodio Luka Marković.

Ovim rezultatom nogometaši Sarajeva došli su do svog 32 boda i nalaze se na šestom mjestu prvenstvene ljestvice, dok je Posušje na osmom mjestu s 24 osvojena boda.