FOTO  Rakitić postigao fenomenalan pogodak iz voleja, vrijedi ga vidjeti više puta

Ivan Rakitić
Profmedia

Nogometaši Seville večeras su na gostovanju kod Cadiza u okviru 11. kola La Lige. S te utakmice stiže nam potez večeri, a za njega se pobrinuo hrvatski nogometaš Ivan Rakitić.

Naime, Rakitić je u 60. minuti utakmice pogodio za 2:2. I to kako. Rakitić je primio jednu loptu na rubu šesnaesterca i iz voleja loptu poslao u rašlje.

Neobranjivo je to bilo za vratara Cadiza i ništa mu se ne može prigovoriti. U ovom potezu jednog od najboljih hrvatskih nogometaša svih vremena može se samo uživati.

Dodajmo kako je Cadiz imao prednost od 2:0 za koju su se pobrinuli Ramos i Machis, a onda su Ocampos i Rakitić donijeli bod Sevilli.