VIDEO  Radnik i Velež podijelili bodove

Radnik i Velež danas su u okviru 4. kola Premijer lige u Bijeljini podijelili bodove odigravši susret rezultatom 1:1. U prvom djelu Velež je bio nešto konkretniji i imao tri prilike preko Brandaa, Cvijanovića i Dejanovića, no mreža Radnika ostala je mirovati.

No, zato domaći dolaze do pogotka u 40. minuti. Nakon greške Zeljkovića do lopte je došao Marković i uz pomoć vratnice matirao je Bogdanovića.

U nastavku ponovno inicijativa Veleža. Prijetila je momčad Feđe Dudića preko Radovca, Brandaa, Zeljkovića i Zajmovića, no pogotka nije bilo. Nije ga bilo sve do 81. minute, a onda Brandao poslužuje Zajmovića koji pogađa za poravnanje.

Do kraja utakmice valja istaknuti samo crveni karton Slaviše Bogdanovića koji je igrao rukom van svog šesnaesterca, ali možda i tako spasio novi pogodak Radnika. Rezultat se do posljednjeg sučeva zvižduka nije mijenjao i utakmica je završila podjelom bodova.