VIDEO  PRVA POBJEDA Široki u samoj završnici 'slomio' Leotar

Nogometaši Širokog Brijega upisali su prvu pobjedu u novoj sezoni. U okviru 5. kola Premijer lige BiH igrači koje je s klupe ponovno vodio Jure Ivanković svladali su večeras na Pecari trebinjski Leotar rezultatom 2:0.

Pogodaka nije bilo sve do 86. minute i činilo se kako će Širokobriježani i petu utakmicu u nizu remizirati. No onda na radost domaćih pogađa Ikić iz slobodnog udarca.

Duboko u sudačkoj nadoknadi koja je trajala čak sedam minuta, pobjedu 'Plavih' potvrdio je iz jedne kontre Lukić.

Ovom pobjedom Široki Brijeg stigao je do sedmog boda u pet utakmica te se privremeno nalazi na četvrtom mjestu, dok je Leotar deveti s četiri boda.

NK Široki Brijeg – FK Leotar  2:0

NK Široki Brijeg: Miškić, Obšivač, Grgić, Mašić, Jurilj, Kolega, Brekalo, Vukoja, Jurić, Musa, Ikić.

FK Leotar: Perišić, Milović, Paranos, Todorović, Sekulović, Aćimović, Nikolić, Čolić, Đurić, Arsić, Bosančić.