FOTO  Prva malonogometna liga FBiH: MNK Comunicare – KMF Leotar 3:3

Gledatelji u dvorani na Bijelom Brijegu su mogli vidjeti dobru i neizvjesnu utakmicu do samoga kraja.

MNK Comunicare – KMF Leotar 3:3

Gosti iz Trebinja bolje su otvorili utakmicu. Mulina je u 5. minuti doveo Leotar u prednost od 0:1. Isti igrač pogađa i u 9. minuti na 2:0. Comunicare u 15. minuti preko Čuline smanjuje na 1:2. Na odmor se otišlo sa prednošću gostiju.

U drugom poluvremenu totalni preokret. U 22. minuti Ćužić poravnava rezultat na 2:2. U 28. minuti Vladisavljević sjajnim pogotkom donosi domaćima vodtsvo od 3:2. Najbolji pojedinac susreta, igrač Leotara siniša Mulina asistira Cimrotu u 37. minuti za konačnih 3:3.

Momčadi:

MNK Comunicare: Melo, Skihan, Goluža, Livaja, Smajić, Šimić, Ćulina, Raguž, Ćužić, Penava, Subašić, Vladislavljević. Trener: Ivan Dragoje.

KMF Leotar: Berak, Sulaver, Vukanović, Andrić, Vico, Cimrot, Nikolić, Zeković, Mičeta, Nikolić, Savić, Mulina. Trener: Sulaver Srđan.