Protivnik Zrinjskog je misteriozan: Shirak nije objavio ni protiv koga igra u Europi

fc shirak, Stadion HŠK Zrinjski, Stadion HŠK Zrinjski, Europska liga, fc shirak
Službena internet stranica toga kluba nije ni barem poslovično objavila protiv kojeg kluba igra u svom izlasku u Europu.

Prije nekoliko dana Shirak je gostovao u Gruziji protiv tamošnje Dile Gori. Gruzijci su ostvarili 2:0 pobjedu. Ipak, prvih 15 minuta Shirak je "sakrio" loptu Dili, a imali su Armenci i nekoliko dobrih prigoda u prvom dijelu. Ipak, dosta ih je obeshabrio jedanesterac za domaće pred kraj prvog dijela kojeg je zabio kapetan domaćih Razmadze.

U nastavku je Shirak ponovno dobro odigrao uvozne minute, ali nakon 15 - ak minuta Dila je preuzela konce igre u svoje ruke. Gruzijci su udvostručili vodstvo nakon drugog jedanesterca. Seturidze je bio precizan s bijele točke.