PREMIJER LIGA Velež poražen od fenjeraša Olimpika

Olimpik Velež
FK Velež

Nogometaši Veleža danas su u 7. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine poraženi na gostovanju kod Olimpika. Bolji su bili "Vukovi" rezultatom 2:1.

Prvo poluvrijeme mreže su mirovale, a sve vrijedno spomena dogodilo se u nastavku. U 52. minuti domaći vode, precizan je bio Adžem. Samo četiri minute kasnije novi šok za Rođene. Ovoga puta mrežu Bobića pogađa Osmanović.

Pogodak nade igrači Feđe Dudića postigli su u 68. minuti iz jedanaesterce. Precizan je s bijele točke bio Cvijanović. U 77. minuti nova nada za Velež. U momčadi Olimpika je nakon drugog žutog kartona isključen Adžem.

No, Rođeni do kraja utakmice nisu uspjeli s igračem više postići pogodak. Olimpik je ovom pobjedom upisao svoja prva tri boda u ovoj sezoni, dok je Veležu ovo drugi ovosezonski poraz.