Premijer liga i iduće sezone u Livnu? Seljak u Brčkom došao do spasonosnih bodova

MNK Seljak
Facebook

MNK Seljak iz Livna sinoć je došao do važne pobjede u borbi za ostanak u Premijer ligi. Ekipa trenera Ive Kreze slavila je na gostovanju kod KMF Beli Anđeo s 4:3 i tako pobjegla iz zone ispadanja.

Slaven Erić je doveo 'Anđele' u vodstvo u petoj minuti, a dvije minute kasnije izjednačio je Tomislav Pervan. Livnjaci dolaze do prednosti preko Domagoja Duvnjaka u 17. minuti, da bi Miroslav Miljković u završnici prvog dijela poravnao na 2:2.

Nakon autogola Mladen Čećure domaćin je ponovno u vodstvu, ali je isti igrač zatresao i mrežu protivnika za rezultat 3:3.

Zlata vrijedne bodove Seljaku donosi Tomislav Pervan svojim drugim golom na susretu u 38. minuti.

Tri kola prije kraja regularnog dijela natjecanja Seljak je na osmom mjestu sa dva boda više od devetog Belog Anđela i tri od desetog Tanga. U sljedećem kolu Seljak je domaćin Zrinjskom i eventualnom pobjedom dodatno bi se približio cilju.