FOTO  Pred punim tribinama Posušje proslavilo naslov i povratak u Premijer ligu

hšk posušje
HŠK Posušje

Nogometaši HŠK Posušje danas su pred odlično ispunjenim tribinama stadiona Mokri Dolac proslavili naslov Prve lige Federacije BiH i povratak u Premijer ligu BiH nakon 12 godina.

U slavljeničkoj atmosferi 'Plavo-bijeli' ipak nisu uspjeli doći do pobjede nad Bratstvom. Susret je završio podjelom bodova 1:1, no rezultat danas nije puno značio ni Posušju ni gostima iz Gračanice. Poveli su domaći preko Begića u 17. minuti da bi na samom otvaranju drugog poluvremena za poravnanje pogodio Jaganjac.

Trener HŠK Posušje Denis Ćorić nakon utakmice je rekao kako je njegova momčad nakon što je još prije dva kola osigurala plasman u najviši rang natjecanja i fizički i emotivno istrošena te kako je današnji rezultat realan. Ćorić je kazao kako se klub već sprema za Premijer ligu te kako se uskoro mogu očekivati i pojačanja.

Nakon utakmice uslijedila je ceremonija dodjela medalja i pehara kojeg je visoko podigao kapetan HŠK Posušje Davor Landeka.